Nemôžeme pomôcť každému, no každý môže pomôcť niekomu

partnery tohto projektu:

Pieseň k pomoci

Video thumbnail Play

Ako pomáhame?

Pomoc pre Ružinovský Domov Seniorov

Pre tretí, tohtoročný projekt, sme sa rozhodli finančne podporiť Ružinovský Domov Seniorov. Video sme obohatili myšlienkou „Nezabúdajme na tých, bez ktorých by sme tu neboli“. Príbeh je o dôchodcovi, ktorý si chcel spraviť výlet na vianočné trhy, ale počas toho sa mu pripomenú spomienky na spoločne strávené chvíle s rodinou. Smutný starček sa vracia do domova seniorov so skleslou náladou, kde ho ale čaká milé prekvapenie. Okrem podpory je náš úmysel povzbudiť aj vás aby ste nezabúdali na svojich starých rodičov a trávili ste s nimi viac času.

Video thumbnail Play
Video thumbnail Play
Príbeh malej Bojovníčky Mary Ann

Ako minulý tak aj tento rok sme sa rozhodli pomôcť štyrom rodinám vrámci Projektu "POMOC CEZ OKNO". Jednotlivé príbehy rodín budeme postupne zdieľať forou videí. Prvý príbeh je o veľkej bojovníčke Mary Ann, ktorá trpí veľmi ojedinelou chorobou, ktorá postihuje iba okolo 500 ľudí na celom svete. Rodinke sme sa rozhodli poskytnúť finančný dar vo výške 2000 EUR a veríme, že to Merynke pomôže pri ďalších terap..

Neľahký príbeh rodiny Zlámalových ❤️

Nasledujúci príbeh je o rodinke Zlámalových, ktorý je o niečo iný, než ostatné prípady. Hlavný zlom rodinky Zlámalových nastal pri nešťastnej zrážke s vlakom, keď mamička dvoch detí skončila na vozíku. Život sa rodinke výrazne otočil a aby toho nebolo málo, tak ich opustil aj otec a deti sa musia o svoju mamičku starať sami. Práve preto sme sa rozhodli rodinku podporiť v tejto neľahkej...

Video thumbnail Play
Video thumbnail Play
Maminka rodinky Hanákových má plné ruky práce s dcerkou Andrejkou

Mamička rodinky Hanákových má plné ruky práce s dcérkou Andrejkou, ktorej sa zastavil mentálny vývoj v 9 roku života a okrem toho sa stará aj o Jirku, ktorý je na lôžku a vyžaduje si neustálu starostlivosť. Príbeh tejto rodiny je o veľkej obete, zodpovednosti a inšpirácii. Pokiaľ by ste sa rozhodli rodinku Hanákových podporiť, môžete tak urobiť ľubovoľným finančným príspevkom na číslo účtu, ktoré je vo videu.

Príbeh rodiny Trčové ❤️

Otec aj mamička sa krátko po narodení svojej dcérky Eleonorky dozvedeli, že trpí ojedinelou genetickou chorobou, ktorá jej postupne znemožňuje používať a ovládať vlastné svalstvo. Našťastie jej rodičia túto chorobu odhalili ešte pred vážnymi príznakmi, napriek tomu sa jej nevedia úplne vyhnúť. Táto choroba je neliečiteľná a bude ju sprevádzať celý život.

Video thumbnail Play
Video thumbnail Play
Aj jeden dobrý skutok môže rozhodne urobiť deň krajším ❤️

Preto sme sa takto v predvianočnom 🎄 období rozhodli potešiť desiatky detí v detských domovoch. 🏡👶 Benefičné akcie s názvom Pomoc cez okno funguje v troch mestách – Bratislava, Praha a Brno, a zakaždým pomáha svojou troškou niekomu inému. , po čom túži. 😏 Obzvlášť nie tým, ktorí sú väčšinou odkázaní len sami na seba. To však nemení nič na tom, že každý má nejaké prianie...

Špeciálne poďakovanie

Bez zákazníkov VOLITA SERVIS by tento projekt nemohol vzníknuť

Ďakujeme